Hlaváčikova 35,

841 05 Bratislava

0911 544 533

ahoj@mariagalikova.sk

Tieto stránky používajú súbory cookies.

branch_bg_1
branch_bg_2
olive_branch
branch_bg_2
branch_bg_4
branch_bg_5

S etiketou na slovíčko

"Slušnosť nič nestojí, ale môže priniesť veľké zisky tak jednotlivcovi, ako aj firme." B. C. Forbes

Etiketa je súbor pravidiel spoločenského správania. V skutočnosti nás tieto pravidlá vedú k citlivému prístupu k ostatným, k ohľaduplnosti a empatii.

Etiketa nie je strašiak, je to návod, ktorý vám pomáha počas pracovných či spoločenských udalostí, ale aj v bežnom živote. Čím lepšie ste pripravení, tým sa na rôznych akciách pohybujete s väčšou istotou, samozrejmosťou a uvoľnenosťou. Bez rozpakov z toho, ako sa pozdraviť, ako sa obliecť na rokovanie, ako správne držať pohár, či ktorý príbor použiť, si budete výnimočné podujatia užívať plnými dúškami. Pravidlá etikety nás chránia pred spoločenskými prešľapmi

maria galikova

Etiketa

otvára dvere k akémukoľvek kontaktu. Či už ide o spoločenskú udalosť, komunikáciu na úradoch, obchodných rokovaniach alebo v osobnom živote.

Je to ako so šoférovaním. Ak si pravidlá osvojíte, budete ich považovať za súčasť svojho života. Vaše správanie bude prirodzené a pritom v súlade s pravidlami etikety. Budete príjemnými spoločníkmi, ktorí bez stresu komunikujú, a ľudia sa s vami budú chcieť stretnúť aj nabudúce.

Vyberte si svoj kurz etikety:

Business Manners

Pravidlá etikety vládnu aj vo svete biznisu. Osvojte si ich a podporte svoj sebavedomý postoj a vyrovnanosť v rôznych pracovných i spoločenských situáciách. Vďaka intenzívnemu dvojdňovému kurzu Business Manners budete mať v malíčku dress code, správanie sa v rôznych situáciách pri pracovných stretnutiach aj v medzinárodnom kolektíve. Neprekvapí vás žiadna pracovná večera ani banket. Stanete sa dokonalými spoločníkmi, vďaka čomu budete ľahšie budovať dôveru u svojho obchodného partnera.

viac info
cours_photo

Umenie spoločenského vystupovania - dvojdňový kurz

Prevedieme vás všetkými dôležitými pravidlami etikety tak, aby ste sa v práci, pri spoločenských udalostiach aj v každodennom živote cítili komfortne a sebavedome. Tento intenzívny dvojdňový kurz vás naučí všetko potrebné o stolovaní, od rodinných osláv až po banket či ples, pripraví vás na pracovné stretnutia i spoločenské akcie. Nevynecháme ani etiketu všedných dní a dotkneme sa aj obliekania na rôzne pracovné a spoločenské udalosti.

viac info
cours_photo

Etiketa stolovania

Stolovanie má svoje pravidlá. Vďaka kurzu sa budete cítiť komfortne pri akejkoľvek spoločenskej príležitosti. S ľahkosťou chytíte pohár so sektom presne tak, ako sa patrí, budete vedieť, po ktorom príbore siahnuť i ako zložiť obrúsok na kolená. Pravidlá etikety si zautomatizujete a budete si sebavedomo užívať večere a bankety v krásnom prostredí so skvelým jedlom.

viac info
cours_photo

Kurzy na mieru

Vyhovuje vám najviac individuálny prístup? Máte konkrétne otázky? Ste firma a chcete usporiadať kurz pre vašich zamestnancov? Rada vás prevediem celou škálou spoločenskej aj biznis etikety a odpoviem na vaše otázky. Kontaktujte ma a dohodnite si osobnú konzultáciu.

viac info
cours_photo

Umenie spoločenského vystupovania

Na tomto kurze vás prevedieme všetkými dôležitými pravidlami etikety tak, aby ste sa v práci, pri spoločenských udalostiach aj v každodennom živote cítili komfortne a sebavedome. Kurz je praktický, s množstvom príkladov, aby ste si nové poznatky vyskúšali a tým aj lepšie zapamätali. Etiketu obliekania na rôzne udalosti nám vysvetlí a na svojich modeloch aj ukáže naša skvelá módna návrhárka Janka Gavalcová.

viac info
cours_photo
stránka sa načítava